Rolety w Kotłowni w Marinie Nad Marózką

Rolety „dzień-noc” w marinie nad rzeką Marózka to nowe rozwiązanie na polskim rynku przesłon okiennych. Funkcjonalnie stanowi połączenie tradycyjnych żaluzji oraz bardzo popularnych rolet materiałowych. W systemie rolet „dzień-noc” zamiast tradycyjnej tkaniny roletowej stosujemy tkaninę która posiada pasy firankowe (siatkowane) oraz zaciemniające. Rolety „dzień-noc” System rolet „dzień-noc” pozwala na zastosowanie dwóch warstw tkaniny, co pozwala nam uzyskać zaciemnienie pomieszczenia przy układzie pas zaciemniający jednej warstwy za pasem firankowym drugiej.

Ustawienie rolety „dzień-noc” w pozycji pas firankowy jednej takniny za pasem firankowym drugiej tkaniny pozwala nam uzyskać efekt żalzuji (zapewnia widoczność poprzez pasy firankowe). Oprócz tego możemy całkowicie odsłonić okno poprzez podniesienie tkaniny tak jak w klasycznym systemie rolet materiałowych. Dzięki temu rolety „dzień-noc” są chętnie stosowane w pomieszczeniach na parterze, gdyż pozwalają doświetlić pomieszczenie, a w razie potrzeby zapewniają prywatność mieszkańcom.

Oferujemy rolety „dzień-noc” w kotłowni – pompyslask.pl Mini przeznaczone do montażu na skrzydło okienne (mocowanie również w wersji bezinwazyjnej). Ceny rolet „dzień-noc” mini zaczynają się od 105 PLN brutto. Dużo bardziej popularnym rozwiązaniem są rolety „dzień-noc” w kasecie w systmie UNI (dostępne także w wersji drewnopodobnej: złoty dąb, orzech, wiśnia). Rolety „dzień-noc” w białej kasecie w cenie nawet 145 PLN brutto. Do przesłonięcia całej wnęki okiennej proponujemy rolety „dzień-noc” w systemie L32 w wersji wolnowiszącej (opcjonalnie można zastosować kasetę w kolorze białym). Cena rolety „dzień-noc” w systemie L32 to nawet 170 PLN brutto**